A zase ta demonstrace!

Stran mostecké knihovny a plánů s jejím stěhování do Repre se zdá býti ticho před bouří. Jenže tomu tak není. Občanská iniciativa Zachraňme mosteckou knihovnu už se šikuje do dalšího boje. Bitevní arzenál střádá na další demonstraci proti stěhování knihovny do Repre.

„Nejsme mediální bublina, jsme občané města, kteří se obávají o osud Městské knihovny v Mostě. Nejen o osud stávající budovy, ale i o komfort a rozsah služeb, které jednoduše budova REPRE nemůže nabídnout ani po rekonstrukci,“ prohlašují lidé z iniciativy. Na duben tohoto roku plánují další demonstraci, přesný termín bude zveřejněn na FB a webových stránkách občanské iniciativy. „Věříme, že lze stále hledat možnosti, jak vdechnout REPRE život bez nutnosti stěhování fungující knihovny. Budova knihovny je pro město stejně hodnotná jako budova REPRE a město k ní musí přistupovat s péčí řádného hospodáře,“ píší iniciativci v prohlášení.

 

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

Napsat komentář