One Man Show na místo šéfa technických služeb

Tak jsme si přečetli, že technické služby Mostu mají nového šéfa. Toho nejvyššího. Bývalý ředitel Pavel Hlaváček se ve funkci dlouho neohřál. (Musel?) totiž předat štafetu Václavu Zahradníčkovi. Mimochodem jedinému přihlášenému uchazeči do výběrového řízení a jen pro doplnění – kamarádovi a spolustraníkovi Jiřího Zelenky. Na výměně ředitelů by asi nebylo nic divného, kdyby to tak trochu nedrhlo. Všimli si toho i lidé z mosteckého politického hnutí ANO, kteří přes svůj fejsbuk pustili do světa toto:

Výběrové řízení na ředitele TS Most, které nám vyhrál pan Zahradníček.
Malinko to shrneme:
Ad 1 výběrové řízení vyhlašuje představenstvo společnosti, kde je PŘEDSEDA představenstva pan Zahradníček.
Ad 2 podmínky výběru jsou JAKO BY šité na míru.
Ad 3 Valná hromada, což je Rada města Mostu, přijala rozhodnutí, že ředitelem bude pan Zahradníček, který je současně členem oné RADY MĚSTA MOST.
NIKDE jsme nezaznamenali, že by se pan Zahradníček něčeho vzdal, aby vyloučil onu pachuť ,, STŘETU ZÁJMU”.
Shrneme-li to, možná k žádnému porušení zákona nedošlo, ale z morálního hlediska je to hnus.
DYCKY MOST!!

Kauza Sever dodává:
ANO má sice pravdu, nicméně ve městě Most a především na jeho všehoschopné radnici je možné všechno. Snad bude pan Zahradníček alespoň dobře uklízet, pravidelně vyvážet popelnice a trávu sekat nejen tam, kde bydlí naši páni politici a jejich příbuzní.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

Napsat komentář