MOSTECKÝ LIST šťourá do vosího hnízda

Klackem ve vosím hnízdě se šťourá nový mostecký plátek. Mostecký list se objevil nedávno v domovních poštovních stránkách a jak je vidět, s žádným tištěným periodikem vycházejícím v Mostě si žhavými tématy nezadá. Žurnalisté investigativci kamsi zmizeli a nebo je to prostě jen nezajímá.
Byť se autor drtivé většiny článků otírá o mosteckou vládu v čele s jejím primátorem Janem Paparegou, dlužno dodat, že nejde o sci-fi. Tak to prostě všechno je. Samozřejmě, že je před volbami a samozřejmě, že praní špinavého prádla na veřejnosti ke kampani patří. Nedělejme si iluze, že spravedlivý prozřel a spadl z nebe. Prostě se to právě teď hodí. Kdy jindy? Právě teď jsou slechy a oči voličů citlivější, než kdy jindy.
Vážený pane novináři Petrželko, napsáno sice kvalitně, ale dobře se to nečte……
Nechť z tohoto projektu vyváznete s co nejmenším počtem žihadel.

PS: S označením „nevýrazný“ mostecký primátor (úvodní titulek Mosteckého listu) by se dalo polemizovat. Tak výrazně „všehoschopného“ primátora Most ještě neměl.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Petr Karoch - VOLTE PRO MOST

    16.8.2018 - - Odpovědět

    Volte PRO MOST

     

Napsat komentář