Bojí se vedení Mostu Pirátů a Zelených?

Volební kampaň pomalu začíná, a tak i v Mostě se volební subjekty pokoušejí zaujmout voliče. Most je opět jedním z příkladů, kdy podmínky nejsou pro všechny fér. To si zažili i Piráti a Zelení, kteří chtěli objednat inzerci u Dopravního podniku města Mostu a Litvínova. A výsledek? Nejdříve šlo všechno, po sdělení objednavatele, nešlo skoro nic.
Piráti a Zelení si chtějí na zastupitelstvu posvítit na řadu zakázek a prosadit dobré věci ve vedení města. To se zřejmě nelíbí vedení dopravního podniku, které je odpovědné vedení města. A tak poté, co byla prozrazena identita Pirátů a zelených jako objednavatele reklamy na tramvaji, autobusech a dalších nosičích, bylo najednou vše, kromě jedné výjimky, nemožné. Na mail s dotazem ohledně pronájmu ploch na autobusech a tramvajích, pracovník dopravního podniku odpověděl, že prý jsou už všechny tyto plochy zabrané. Stejně tak jsou prý zabrané i výlepové plochy uvnitř autobusů a tramvají, dokonce prý na rok až dva dopředu. Přitom když se podíváte do tramvají a autobusů, uvidíte řadu těchto ploch prázdných.
Strach z politické konkurence ovládá i inzertní politiku dopravního podniku, který nadržuje jedním a druhým hází svou neochotou klacky pod nohy. Má to vedení města za potřebí? Asi ano, bohužel. Strach z volebního neúspěchu, ale hlavně z toho, že se Piráti a Zelení podrobně podívají na hospodaření města je další motivací toho, proč nehrát fér a porušovat dokonce i pravidla obchodní soutěže.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář