Jak Vendulka k odměnám přišla

Předvánoční jednání mosteckých zastupitelů skončilo dobře pro Vendulku Balášovou, členku rady města Mostu, členku představenstva DPmML a.s., místopředsedkyni představenstva společnosti Sportovní hala a.s. a současně „pracovnici“ a.s. HIPODROM. Návrh na její odvolání z obou představenstev společností města Mostu o fous neprošel. A tak si bude nadále užívat peněz jak z orgánů společností tak i z „platu“ z Hipodromu kam na rozdíl od všech normálních zaměstnanců dochází tak jednou do měsíce. Asi jjen pro výplatu. Ostatně, město Most dá v roce 2018 Hipodromu dar 2.100 tis. Kč, což vypadá hezky, ale zhruba čtvrtinu „požere“ náklad na mzdu a odvody upracované Vendulce Balášové.
Opravdu se tuhle TRAFIKU pro Vendulku Balášovou zdařilo primátorovi Paparegovi dobře zařídit a za odměnu Vendulka hlasuje shodně s primátorem. Od koho pan primátor opisoval? Od Nečase nebo od Zelenky? Moc povedené!

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

4 komentáře

 1. Anonym

  3.1.2018 - - Odpovědět

  Poslední dobou mám silný pocit, že se Kauza Sever stala hlásnou troubou jedné opoziční strany. Je to pouze jednobarevné čtení, což dříve nebývalo 🙁

   
 2. Xxx

  5.1.2018 - - Odpovědět

  Z tohoto clanku citim spise osobni problem, nez objektivni sdeleni skutecnosti 😉 Jako obcana mesta Mostu by me zajimalo, kde autor “clanku” – pokud se tato snuzka nesmyslnych vet da vubec takto oznacit, zjistil, jak casto pani Balasova na Hipodrom dochazi. Stejne tak, co presne vite o jeji naplni prace. Predpokladam, ze ani jednu odpoved neznate.
  Jen dalsi z mnoha nicim nepodlozenych blabolu…

   
 3. Fkdks - Jak jednoduché milý...

  6.1.2018 - - Odpovědět

  Je úplně jasné kdo tyto články píše.. Pan Prokeš se prý nudí tak škodí..

   
 4. Obcan - Vendulka

  11.1.2018 - - Odpovědět

  Copak Vendulka, ta si na zastupitelstvu sedí a sedí a hledí a hlasuje hlasu ani nemaje ( nebo svůj názor, aby jej vyjádřila).

   

Napsat komentář