Zbabělí komunisté

 

Příspěvek zaslaný od J. Koláře zveřejňujeme bez úprav:

Co se to děje?14.1., ve středu, rada města v Mostě odvolala ředitelku MSSS Vlastu Jakubcovou a ředitele Dopravního podniku Marcela Dlaska. Kvůli neserióznímu jednání vedení města odstoupil ředitel TSM Jan Syrový a ředitel Sportovní haly Jan Hašek. A noviny Deník Mostecka napíšou o tomto informaci až 16.1., v pátek a Homerlive až v sobotu 17.1. Jedině Kauza Sever podala informaci již ve čtvrtek 15.1. Denik Mostecka a Homér spali? Zelenkovi se povedlo paralyzovat média, vyvolal strach. Každý, kdo napíše něco nepříjemného, co nevoní Zelenkovi, stává se jeho osobním nepřítelem. Je přeci naprosto bežné, ze každé nové vedení města do různých funkcí prosazuje za odměnu své koně. Zarážející je to, že vedení města se netrápí ani se zdůvodněním proč k odvolání došlo. Podivuji se poslanci a právníkovi Paparegovi, současnému primátorovi. On má také důvod bát se Zelenky? Vždyť poslancem je již dvě období.
Členství v TOP 09 ho tak poznačilo? A co Jiří Novák, komunistický kápo? Byl členem představenstva jak TSM tak Dopravního podniku a dle jeho slov má on osobní a velké zásluhy na úspěších obou organizací. Údajně si komunisté zahráli na pštrosí politiku a nezúčastnili se hlasování rady. Jejich jednání je zbabělé a pochopitelně si háji své zájmy a hlavně: svojí peněženku.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

18 komentářů

 1. Alois - Komunisté jsou p.se..ve

  18.1.2015 - - Odpovědět

  Největším vítězem voleb jsou komunisté. Ti se přispůsobí v každé situaci. Ano, komunistický kápo Novák byl v 1. svazácké vládě a je i v této svazácké vládě. Otevřeně se Zelekovi nepostaví, má strach. Kdyby se postavil proti, příjde o benefity. To, že komunističtí radní kádrovák Novák, vyžírka papá Jírovec a mentálně neschopný řiťolezec Belej údajně odešli z rady při hlasování o odvolání ředitelky MSSS V. Jakubcové a ředitele DP M. Dlaska dali veřejně najevo jen to, co je o nich známo – jsou to lúzři, t.j. poserové. Kdyby byli frajeři, zůstali by na radě, argumentovali by proti vlastníkovi městské rady Zelenkovi a hlavně by hlasovali proti odvoláni. Svým odchodem umožnili jednomyslné odvoláni radou. Hlavní nedostatek odvolaných? Byli jmenováni předcházející svazáckou vládou v čele s Vozkou, který končil jako primátor v dubnu r. 2014. No, soudruzi komunisté, ještě budou odvolávání asi další lidé: ředitelka školy Libuše Hrdinová, architekt Harant, ředitel knihovny T. Ondrášek. A jejich provinění? Dovolili si být dobří a hlavně nezávislí za předcházejícího vedeni. Tak co, pane Vozko? Skutečně Vás až tak moc ovládá psychopat Zelenka? Kdy si s vámi vytře zadek?

   
 2. Karel - Apropo Dlask

  19.1.2015 - - Odpovědět

  Jak mohla rada města Mostu hlasovat o řediteli DPMaL? Vždyť jde o ředitele a.s., kterého by mělo určit představenstvo. Že by zástupci Litvínova taky stáhli ocas mezi nohy? Podle smlouvy by totiž o závažných věcech měli rozhodovat ve shodě. A odvolání či jmenování ředitele mezi takové záležitosti jistě patří.
  Ví snad Zelenka a Kalašnikov pos(r)anec Schwarz i něco na zástupce Litvínova v představenstvu nebo na vedení Litvínova? Kdo že to teď sedí v představenstvu DPMaL? Schwarz, Belák, Nedvěd, Jiřík, Beneš, Jírovec, Polívka, Šíma, Doležal, Trepeš, Jedlička.

   
 3. Lomos70

  19.1.2015 - - Odpovědět

  V Litvínově vládne ANO a společně s Mostem je řídí jejich centrální kápo. Přes víkend jim naleje do hlavy, co mají dělat, a tak dělají. Jako například webové stránky měst. Tam, kde vládne ANO se najednou budou webovky předělávat bez ohledu na to, jak dlouho je město má a kolik za ně zaplatilo. Prostě centrální pokyn, odfajfkovat splněno a jde se dál. Centrální pokyn zrušit ředitele, odfajfkovat splněno a jde se dál.

   
 4. Gandalf

  19.1.2015 - - Odpovědět

  Jasně, že budou média psát, co Zelenka chce. Jako dřív psala, co chtěli Mostečané a ještě dříve, co chtěla ODS

   
 5. Znechucená Mostečanka

  19.1.2015 - - Odpovědět

  To je řečí kvůli pár papalášům, co se prostě budou chvíli pro změnu živit poctivě prací a jejich výsady si budou užívat zase jiní. Nikdo to přeci nemá do penze. Vykašlat se na ně a novináři ať radši píší něco, co lidi opravdu zajímá. O dětech, o kultuře, o sportu o dění ve městech a politici ať se třeba sežerou.

   
  • LukySek

   19.1.2015 - - Odpovědět

   Ale to je přeci právě to dění ve městě, co by mělo lidi zajímat. Technické služby, dopravní podnik. Copak je lidem jedno, koho volili?

    
   • Znechucená Mostečanka

    19.1.2015 - - Odpovědět

    Naprosto

     
 6. Lucie - Odvoláni Dlaska

  19.1.2015 - - Odpovědět

  Ředitel Dlask byl odvolán novým představenstvem DP, které bylo zvolené valnou hromadou akciové společnosti. Mimořádnou valnou hromadu svolali akcionáři – t.j. Rady města Mostu a Litvínova. Zelenka se Schwarzem se rozhodli, že Dlask bude odvolán a to po dohodě s komunisty s likvidátorem a kádrovákem Novákem na čele. Za odměnu komunisté mají v představenstvu 3 zástupce. Ano, soucastná městská rada v Mostě prosadila odvoláni ředitele Dlaska. Komunisté opět nepřekvapili – za peníze hodí přes palubu kohokoliv. Položte si otázku: k čemu jsou 3 komunisté v představenstvu? Panečku, to se žije za veřejné prostředky!

   
 7. Alena - Korupčním Vagaši

  19.1.2015 - - Odpovědět

  Ano, komunisté jsou všude. Např. v dozorčí radě Sportovní haly je za KSČM zajímavý exemplář z komunistického skanzenu, 100 letý JUDr. Ján Vagaši. Pamatuji si, jak jsme před léty museli panu doktorovi zaplatit (a to dost), za kladné vyřízení naší žádosti v majetkové komisi. Vzpomínáte si ještě na aféru kolem mosteckého hokeje, když se ukázalo, že za DVĚ zasedání dozorčí rady technických služeb za rok přijal odměnu 90 000 Kč!!! Ano, on nezapomněl protěžovat své kamarády a teď mu to vracejí. Soudruh Vagaši patřil mezi nejzkorumpovanější politiky a teď se mu vylepšuje důchod z našich, veřejných financí. Zelenka s Novákem to umí: lojalitu bezpáteřních kupují za městské peníze, teda naše peníze!!!

   
  • X.x - Korupčník Vagaši

   20.1.2015 - - Odpovědět

   To jste se spletl. Nejednalo se o dozorčí radu Tecnických služeb, ale o dozorčí radu HC Most kde „zasedal“ spolu s Novákem. Jinak souhlasim, jsou to vyžirkové,přicucávači na veřejné prostředky..

    
   • Kšanda

    20.1.2015 - - Odpovědět

    Proboha, kdo toho Vagašiho vyhrabal? Z jakýho politickýho smetiště tohle komunistický prase vylezlo? To se snad Severočeši zbláznili? Kdy už konečně tyhle komunistický vši a vyžírky vyhynou?

     
    • Kmotr Jan

     20.1.2015 - - Odpovědět

     Vagašiové, Jírovcové a další komunistické vyžírky vyhynou, až je nebudou ostatní strany potřebovat a už jim nebudou muset lízt do zadku.

      
     • Jedubaba

      20.1.2015 - -

      Stačí, když lidi nebudou volit zárodky toho schnillého komunistického sajrajtu, jako jsou bratři Belejové a dcera Jírovce. V zastupitelstvech už se začínají usazovat rodinné klany týhle zparchantělý strany. To je hodně vážný signál!!!!

       
     • X.x

      20.1.2015 - -

      ….. Fakt? A kdy?

       
 8. Znechucená Mostečanka

  20.1.2015 - - Odpovědět

  Koho to zajímá, pište něco normálního

   
  • Jedubaba

   21.1.2015 - - Odpovědět

   Tady ale není už nic normálního!

    
   • Kšanda

    21.1.2015 - - Odpovědět

    To teda není, když radnici ovládá Babišovo strana společně s komunistickýma struktůrama.

     
 9. Linda - Zbabělí komunisté?

  12.8.2016 - - Odpovědět

  Ne, komunisté jsou lstivý a zákeřní, bezpáteřní, prolhaní demagogové! Zvířata co si kradou žrádlo. Potřebují ovládat a likvidovat. Zločinci !

   

Napsat komentář