Zastupiteli za ANO ukousla „mafie“ ucho

Jiří Fedoriško

Jiří Fedoriško

Letošní komunální volby jakoby byly prokleté. Skandál stíhá skandál a teď došlo  i na pěsti. V pátek pozdě večer se v litvínovské Citadele stal terčem násilí novopečený litvínovský zastupitel z poslaneckého klubu ANO. Po útoku násilníků skončil v nemocnici, údajně s ukousnutým uchem. Další orgány zůstaly údajně nedotčeny. Celý případ je teď v rukou vyšetřovatelů, kteří zkoumají, co za útokem na politika mohlo vězet. Na facebooku ANO se sice objevila silná slova o litvínovské mafii, ale policie je zatím na jakákoliv vyjádření skoupá. Co se před Citadelou stalo a proč? Jednalo se o „běžnou“ potyčku ve víru zábavy nebo o politické vyřizování účtů? Faktem je, že Litvínovem sviští zpráva, že z podsvětí vylezl Martin Macháček, který má údajně incident na svědomí.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

19 komentářů

 1. GH.volny

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Tak pan zastupitel vypadá na úvodní fotce spíš, jako když na něj litvínovský mafián šlápnul.

   
  • Wendy

   27.10.2014 - - Odpovědět

   To není vtipné, ten člověk je zraněný a v nemocnici

    
   • GH.volny

    27.10.2014 - - Odpovědět

    Tak se neměl ten člověk rvát v hospodě a nic by se mu nestalo. Pro nic za nic na něj gorily vrchního mafiána nenaskákaly.

     
 2. Lomos70

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Proč se z toho dělá politika? Jestli to byl Macháček, a to bych dal ruku do ohně, že jo, tak to nemá s politikou nic společného. Pochybuji totiž, že Macháček vůbec registruje, kdo je v Litvínově zastupitelem

   
  • Haha11 - Aha

   28.10.2014 - - Odpovědět

   Tak urcite 😀 vubec neregistruje 😀 a co trio klika – havelka – machacek???

    
  • Pepa - Je to jasný

   30.10.2014 - - Odpovědět

   Víte h…o. Ten hňup Fedoriško bránil čest své ženy a její sestry, neboť Macháček je pomluvil: velmi vážně zpochybnil, že disciplínu kouření perfektně ovládají. Fedoriško se n….l na Macháčka a prohlásil, že nedovolí, aby někdo zpochybňoval kvalitu jeho ženy, když půlka dospělé mužské populace v Litvínově s výkonem jeho ženy a její sestry je spokojena. Jak je vidět nedokázal Macháčka přesvědčit. Kvůli uspokojení sbevědomí Fedoriška můžu mu poslat děkovný dopis půltuctu chlapů za slušný výkon jeho ženy.

    
 3. Alena Lehká

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Jsem zvědavá, jak si ANO s Macháčkem poradí, když prostě všechno zařídí. S tím si za celé roky neporadil nikdo a policie je na něj krátká.

   
 4. Vendys - citadela

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Ale jako vždy z toho nic nebude, nakonec se příjde na to, že pan zastupitel náhodou spadnul panu Macháčkovi a jeho kumpánům párkrát na pravačku, levačku či jejich koleno a bude to vyřešené a s výpovědí svědku to bude to samé, najednou všude byla tma a nikdo nic neviděl 🙁

   
 5. jaroslav H.

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Jo, jo, dráždit hada bosou nohou, natož pana Macháčka, se nevyplácí. Ani když jsme Fedoriško z „mocného“ ANO. Pan Babiš své litvínovsé loutce asi natržený zadek (vlastně ucho) nezachrání….

   
 6. Evita

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Panu Fedoriškovi s ANO a s Babišem za zádama narostly po volbách svaly. Prý se před Macim kasal, jak teď ANO v Litvínově zatočí s mafiánama. To se ale potom nemůže divit, že dostal nakládačku.

   
 7. Lauda

  27.10.2014 - - Odpovědět

  Pan novej zastupitel by si měl jako ochranku najmout Maxu.

   
 8. Eman - Ucho???

  28.10.2014 - - Odpovědět

  Tak teď nevím, komu to ukouslé ucho patřilo? že by někomu z redakce? Ověřte si prosím informace, než je pustíte mezi lidi….

   
  • Ráďa

   28.10.2014 - - Odpovědět

   Ucho sem, ucho tam. Ono je v podstatě jedno, kdo o něj přišel. Hlavní je, že by nemělo být jedno policii, kdo to ucho ukousl. Bude zajímavé sledovat, jak si s celým případem litvínovská policie poradí.

    
   • Anonym

    29.10.2014 - - Odpovědět

    Hlavne ze to nebylo ucho tvoje debile debilko

     
 9. anonymni2

  29.10.2014 - - Odpovědět

  Macháčka se všichni bojí, měl by být už dávno ve vězení. Není to poprvé, co někomu takhle vážně ublížil

   
  • Ráďa

   29.10.2014 - - Odpovědět

   Litvínov alias Mafinánov teď bude mít novou starostku a ta s tou spodinou z podsvětí zatočí. Macháčku třes se!

    
 10. Standa - Fedoriško je vůl

  30.10.2014 - - Odpovědět

  Fedoriško je vůl a zdá se, že dělá pořádnou ostudu Babišovi. Fedoriško má IQ tykve. Moc doufám , že do konce volebního období, párkrát dostane ještě přes hubu. Rukobijce ale prosím, aby byli šetrnější, aby ten vůl neskončil zbytečně v nemocnici. Měli by pamatovat na to, aby zbytečně se nerujnoval systém zdravotní pojišťovny. Lidi na tu akci se šli pobavit a ten namachrovanej vůl Fedoriško místo toho, aby se věnoval své ženě, vykřikoval jak jako nový poslanec města za ANO zatočí s mafiány a udělá pořádek v Litvínově. Bezdůvodně v přesile napadne apolitického Macháčka, kterému jeho kámoši naprosto oprávněně pomohli. Velice doufám, že tento litvínovský vřed, myslím tím Fedoriška, začne dělat pořádek u sebe a ve svém podniku a urychleně pozve hygienu, živnostenský úřad, finanční úřad, obchodní inspekci, atd. Už se těším, jak bude nám ostatním občanům tento zmrd vzorem.

   
 11. Seveřan - Macháček kouše

  10.11.2014 - - Odpovědět

  Koukám, že se nám tu sešla docela zajímavá skupinka Macháčkovo patolízalů.
  Nikdo, kdo má v sobě čest, nemůže stát na straně té kousavé svině, která si namachrovaně říká Ronin.

   
 12. Hany - Není co dodat

  5.2.2015 - - Odpovědět

  Pro Martina Macháčka mam jen jedno slovo – KONFIDENT
  Opravdu si myslíte ze mu vse prochází díky znamostem? Ne ne tak to neni . Pravda je jiná.

   

Napsat komentář