Povládnou v Mostě teenageři?

Primátor Jan Paparega?

Náměstek Marek Hrvol?

Náměstek Radek Belej?

Náměstek Radek Belej?

Vůdce Severočechů Most Jiří Zelenka už minulý týden do médií  prohlásil, že vládní spolupráce s hnutím ANO a s KSČM je definitivně dohodnutá. O budoucí koalici údajně bylo mezi jmenovanými  jasno ještě před volbami. Jenže až tak křišťálově se spojení mezi SčMost-ANO a KSČM v těchto chvílích zdaleka nejeví. Nikdo zatím nic nepodepsal, nikdo zatím nic (kromě data ustavujícího zasedání 5.11.) oficiálně nevyhlásil. Byla zpráva o sestavené koalici předčasná? Co se děje? Proč ještě nedošlo k podpisu? O dění na mosteckém politickém kolbišti se spekuluje, že Zelenkovcům se „to“ možná stejně zadrhlo, jako při krajských volbách. Spekuluje se také o podobě příštího vedení města. Pokud by se tyto spekulace měly naplnit, město Most by vedli takřka teenageři. Městem se totiž šíří „zaručené“ informace, že primátorem za Sč. bude Jan Paparega (33 let), jeho první náměstek za stejnou stranu Marek Hrvol (26 let) a druhý náměstek komunista Radek Belej (39 let).

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

16 komentářů

 1. Standa - Komunista a zloděj Belej

  20.10.2014 - - Odpovědět

  To mne podržte!!! Belej? Osoba, která ani odmaturovat nedokáže? Ten, který podrazil i Balina? Svět se zbláznil. Na druhé straně se jedná, je li táto informace pravdivá, o geniální tah mosteckého Machiavelliho Jiřího Nováka, zvaného likvidátor na dolech Ležáky: 1. zaplatí předsedu Okresního výboru KSČM z veřejných financí,
  2. Belej ho bude poslušně poslouchat a bez protestu plnit jeho přání.

   
  • Lomos70

   20.10.2014 - - Odpovědět

   Stando, kdo je Balín? Myslíme oba tu politickou mrtvolu co má muže za muže?

    
 2. Lomos70

  20.10.2014 - - Odpovědět

  Že by se mostečtí politici stejně jako na kraji zalekli spolupráce s bláznem na svobodě a uvědomili si, že předem oznámená koalice je cesta do pekla, která z nich nadělá zombie figurky v rukou Zelenky?

   
  • Student

   20.10.2014 - - Odpovědět

   Tak to mě dostalo. Beru, že si úředníci, policajti i lidi u firem dodělávaj vysokou školu, protoře to po nich zákon nebo někdo chce, ale tvrdě soukromé a tvrdě placené MBA za městské peníte, to je vrchol arogance. A ještě to Vozka podepíše Boudové a pak dělá před radou, zastupitelstvem a lidma mrtvého brouka. Exnáměstek Novotný se se svými tituly nevejde na vizitku, ale všechno za svoje,aspoň na něj nic takového nevylezlo.

    
   • Evita

    21.10.2014 - - Odpovědět

    Souhlasím. Ať si Vozka s Boudovou studují co chtějí, ale hlavně za svý. Oni nepochopili podstatu celého průseru: Nikomu nevadilo, že si studují, ale že peníze na svoje tituly vytáhli z našich kapes. Jak k tomu přijdou ti, co chtějí mít vzdělání, ale na rozdíl od primátora a tajemnice na to nemají peníze. Je trapné, že pan Vozka s paní Boudovou se k něčemu takovému snížili. Doufám, že je před lidmi, co si na studium na vysoké škole berou půjčky, hanba fackuje.

     
  • Bakalář

   21.10.2014 - - Odpovědět

   Tak tohle je naprostá pecka! Proč už to nemá TV NOVA nebo ČT1? Výstraha „JMÉNO STUDENTA NEUVÁDĚT“ mluví za všechno. A největší perla je na závěr: Vozka s tajemnicí si tu špínu vzájemně posvětili. Doufám, že tento dokument vlastní policie. Na billboardech měly místo Jeníčkové viset tyhle dokumenty.

    
 3. Lauda

  20.10.2014 - - Odpovědět

  Hustý,jeden politickej turista za druhým, nikdo je skoro nezná, ale Zelenkovi asi pudou na ruku. A vo tom to je.

   
 4. Kachna

  21.10.2014 - - Odpovědět

  Tolik másla má ten chlapec Vozků na hlavě a přesto bude znova primátorem. To se panu Zelenkovi nevyplatí, oživovat politické mrtvoly a ještě s takovým škraloupem.

   
 5. kuky

  21.10.2014 - - Odpovědět

  Mostečané dostanou to, co si zaslouží a co si zvolili. Na radnici zloděje, ale studovaného.

   
  • Bakalář

   21.10.2014 - - Odpovědět

   A zloději studovanýmu bude asistovat nestudovaný Belej s koupenou maturitou. Tak to jsme museli hodně zlobit, že jsme si zasloužili takovou partu hic.

    
 6. Alena Lehká

  21.10.2014 - - Odpovědět

  Nechápu, jak tady všichni diskutují pod přezdívkami, asi se stydí za svůj názor. Politici se naopak vůbec nestydí a servírují nám své špinavosti na zlatém podnose. Studiem za městské peníze počínaje a zákeřnou předvolební kampaní, kde ti, co nic nedokázali, špinili ty, co tu osm let zvelebovali město. Aby se lidé probrali je už pozdě. Teď tu máme na další čtyři roky politickou nekulturu.

   
  • Marcel S. alias Bakalář

   21.10.2014 - - Odpovědět

   Milá Aleno, nestydím se za svůj názor, ani za své jméno. Mám jen obavy z proklamovaných likvidačních procesů páně Zelenky a jeho stádečka, co mu žere slámu z ruky. Nechápu, čím to stádo, co za ním tupě jde, nadopoval. Čekají nás krušné časy. Prý dokonce existuje seznam lidí určených k profesní likvidaci, předsedou Krušnohoru Rybou počínaje, ředitelem technických služeb Syrovým pokračuje a nevím kým dalším konče.

    
 7. Pavel Novák

  22.10.2014 - - Odpovědět

  K panu Vozkovi jsem nikdy nenašel vztah, nehledě na jeho aférku se studiem. Vím, že hodně lidí ho chválí, ale mě připadá dost namyšlený, odtažitý od lidí. Naopak paní Jeníčková, na kterou slyším jen nadávky, že je alkoholička a podobně, mi vždy připadala jako pracovitá ženská, která své práci rozumí a cítí potřeby občanů Mostu. Je to jen soukromý názor, ale město by měli vést lidé, kteří už za sebou nějakou práci pro Most mají. Proto se bojím neznámých nováčků, které mohou být jen nastrčené figurky za něčími zájmy.

   
  • Cyril Mašlej - Jeníčková?

   21.2.2018 - - Odpovědět

   Děláte si srandu s Jeníčkovou? Vždyť ta už má zase žížeň jak Dán. Hlavně ji tam nepouštějte znovu. Je dobře, že se na moagistrátu vyvětralo.

    
 8. Bakalář

  22.10.2014 - - Odpovědět

  Škoda, že to co teď leze napovrch, neviděli lidi před volbami. Procitnutí bude pro Most kruté.

   

Napsat komentář