Půlkou zadku na trůně

Kamila BláhováFavoritka litvínovských komunálních voleb Kamila Bláhová z líhně politického hnutí ANO už je půlkou zadku na trůně. U letošních eurovoleb sice propadla, ale při těch komunálních jasně zabodovala. Partnera do vlády ale zatím vybraného nemá.  Litvínov totiž pořád ještě řeší, kdo s kým a proti komu. Ať už se vlády chopí kterákoliv  partajní slepenina, zřejmě jí bude kralovat Kamila Bláhová. Jenže nikdy nic není jisté na sto procent a nedá se tedy zakřičet stoprocentní  HURÁ. Lidé v Litvínově jsou napnutí: namluví si hnutí ANO minulého starostu Milana Šťovíčka s jeho STANEM a přibere k tomu komunisty? Nebo do toho půjde s ČSSD a ostatními, jen ne proboha s KSČM?

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

15 komentářů

 1. Vendys

  15.10.2014 - - Odpovědět

  V Litvínově to nevidím tak zlééééé 🙂 Zato, to co se vykrystalizuje v Mostě, to bude asi větší oříšek, nezavidím Mostečanům 🙁
  Vendys

   
 2. Honza - Koalice

  15.10.2014 - - Odpovědět

  Myslím si, že i komunisté můžou mít starostku. Nebylo by to špatné. Je to nereálné?

   
  • Avatar

   15.10.2014 - - Odpovědět

   My Avataři chceme za starostu velkýho statečnýho chlapa a takovej je v Litvínově jenom jeden (a nemusí bejt ani modrej)….

    
  • Lomos70

   15.10.2014 - - Odpovědět

   Myslím, že by mohli mít starostku, Erika není špatná, jenom ten chlap, co ho už roky miluje, je trocha vada na kráse. Těžko se dohodne s někým jiným, když má v hlavě jen Milana.

    
   • Avatar

    15.10.2014 - - Odpovědět

    A nejen Erika. Jak se v sobotu ukázalo, Milana má v hlavě půlka Litvínova. Bohužel.

     
 3. Petr Bém

  15.10.2014 - - Odpovědět

  Litvínovskou radnici bude ovládat hnutí ANO, KSČM a STAN, potažmo tedy opět pan ŠŤovíček s panem Doležalem. Je to stejně strašné, jako to, že že hlavní role při sestavování vlád hrají komunisté. Kdy už konečně tradiční demokratické strany pochopí, že komunistická strana nesmí být partner pro ovládání radnic. Její místo je v pravěku. Místo toho, aby přirozeně vymřela, staří a nesmrtelní dinosauři plodí novou generaci této paskvilní organizace.

   
 4. Petr Bém

  15.10.2014 - - Odpovědět

  Jinak sdílím názor s Avatary. Pokud mají na mysli velkého statečného pana Kliku, ten by se mi zamlouval rozhodně víc, než ony dvě zmíněné dámy.

   
 5. Lomos70

  16.10.2014 - - Odpovědět

  No jen Kliku nepřechvalte, také má své mouchy, třeba tu partičku z ulice, co má pořád za zadkem. Aspoň tyhle kluci ale drží slovo, jsou na to totiž zvyklí. Pořád lepší chlap, který práskne pěstí do stolu a řekne, co si myslí, než zákeřné tanečky, slizké úsměvy a kudla do zad v podání mistra přeskoků ze strany do strany milovníka děvčat téměř pod zákonem a škrta, který šetří na vlastních dětech

   
  • Evita

   16.10.2014 - - Odpovědět

   Koukám, že v Litvínově bude příští čtyři roky pěkně veselo. Tak to Šťovíčkovi přejte, vždyť to teď nemá lehké. Rozvádí se s manželkou a nemá ani na to, aby jí platil odpovídající alimenty na děti. Už si o tom povídá celý Litvínov, jaký je to hulvát k vlastní rodině. Hlavně, že se s těmi jeho dětmi všude ukazoval před volbami a v televizi a v novinách se předváděll, jako lidumil. Ale pravda je někde jinde. Je to jen mediální pozlátko. Na děti dává jen pár stovek a manželce vyhrožuje, že jí děti sebere.

    
 6. kuky

  16.10.2014 - - Odpovědět

  Když chcete mít v čele města mafii, tak si to užijte

   
  • Lomos70

   16.10.2014 - - Odpovědět

   Nepleťte si laskavě Litvínov s Palermem. Itálie je trochu víc na jih. Jak říkám, lepší kluci z ulice než učitel pedofil. Mně bylo vždycky milejší, když se mnou někdo jednal na rovinu, než zákeřnosti za zády a s úsměvem na rtu. Ale to je věc Kamily Bláhové, jestli si dokáže další čtyři roky chránit místo mezi lopatkama, na které se Doležal určitě pekelně soustředí.

    
   • Franta - Divím se

    31.10.2014 - - Odpovědět

    Je to zajimavé.

     
 7. erika malipetrova

  16.10.2014 - - Odpovědět

  Máte všichni poř

   
 8. erika malipetrova

  16.10.2014 - - Odpovědět

  Máte všichni pořád plné pusy mafie, ale když se do Janova stěhovali olašští Romové a třásli se před nimi i místní cikáni, to byl Klika dobrej. Kde byl v té době Šťovíček? V Janově určitě ne, protože přijít usměrňovat cikánského barona, na to nemá koule.

   
 9. Standa - Re. Dobytek - převzato z Deníku Mostecka.

  16.10.2014 - - Odpovědět

  Re: dobytek
  Standa dnes 22:46 85.193.53.* reagovat
  Proč je Šťoviček a jeho loutkovodič Doležala dobytek? To jste ovčané zapomněli, kdo způsobil problém Janov? Kdo prodal za město byty soukromé firmě, která přistěhovala do města cikány? No přeci Šťoviček, který by ale nic bez Doležala neudělal, že? Ovčané, ptám se, udělali to zadarmo? Kdo neinformoval členy městské rady, zastupitelství města o dovozu „neškodný“ kal na území Litvínova? Ačkoliv jako jediný politik z Litvínova věděl jak z parlamentu, vlády i kraje kde byl pečený a vařený, že z Ostravy….,
  0 1
  Re: dobytek
  Standa dnes 22:58 85.193.53.* reagovat
  …kraje kde byl pečený a vařený, že z Ostravy se doveze na území Litvínova tento hnus, nic neudělal, nekřičel, neprotestoval a lhal. Pročpak asi? Kolik dosta se svým loutkovodičem? Proč objednal „vědecký“ článek od jakéhosi tzv. mosteckeho ekologa Štýse o NEŠKODNOSTI!!! Tohoto kalu. To je zajimavé, v Ostravě kal škodolibý, v Polsku odmítli zpracovat, ukládat a spalovat a ejhle u nás to jde, že? Kdo dal navrh a zařídil udělení Ceny Ústeckého kraje i finančním ob nosem 100 tis. Kč právě Štysovi? ….
  0 0
  Re: dobytek
  Standa dnes 23:15 85.193.53.* reagovat
  Vidíte, to všechno platili ovčané!!! Tak víte již, proč jsou dobytek? Víte, kolik respiračních nemoci, onkologických nemoci včetně děti, úmrtí děti, atd. je v našem okrese? Mimochodem, víte kdo prodal akcie Mostecké uhelné společnosti, které vlastnilo město Litvínov? Starosta Doležal!!! Kdo byl v dozorčí řadě MUS?Doležal!!!Kdo poskytoval konzultační a poradenské služby Mostecké uhelní společnosti za pravidelné a nemalé finanční odměny???Doležal!Tak ovčané, proto za toto vše a ještě další věci jsou dobytek!!

   

Napsat komentář