Vlády už se pečou, kdo na trůn?

Vlastimil Vozka

Vlastimil Vozka

Jan Papparega

Jan Papparega

Nastal vzácný čas. Čas, kdy politici nejí, nespí, nesexují a pracují na 100%. Važme si toho, protože příští čtyři roky se u nich

Alena Dernerová

Alena Dernerová

takovéto pracovní nasazení nejspíš opakovat nebude. Je totiž čas povolebního vyjednávání. V Mostě je aktuální situace následující: Koalici vytvoří s největší pravděpodobností Severočeši Most spolu s ANO a KSČM a do opozice pošlou Sdružení Mostečané Mostu, ODS a ČSSD. Kolem primátora se zatím hodně mlží. Mluví se sice o právníku janu Papparegovi, nic není ještě definitivní. Ve hře jsou stále dva muži a jedna žena. I přesto, že Jan Papparega mlčí, Vlastimil Vozka dělá tak zvanou „Zagorku“ a Alena Dernerová říká ne. Bude to ten, koho Mostečané vynesli na trůn? Nebo někdo jiný?

Kamila Bláhová

Kamila Bláhová

Milan Šťovíček

Milan Šťovíček

V Litvínově je přes drtivé vítězství ANO situace stále značně nejistá. S kým se bude ANO příští čtyři roky kamarádit? Mluví se o žhavé koalici ANO-STAN-KSČM, což znamená commeback Milana Šťovíčka minimálně do rady města. Nereálné ale není ani spojení ANO-ČSSD-Otevřená radnice a SNK-ED. V těchto hodinách je vyjednávací mač  ve stavu kdo z koho. Starosta v Litvínově je podle suverénního výsledku na 99,9% jasný.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

23 komentářů

 1. Alan

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Vozka, chudáčik malej, to asi nebude. Vždyť nic nestíhal jako primátor! A paní Dernerová? No to by byla alespoň legrace. Šetřila by nějaké nové kauzy, např. jak to bylo s vytunelováním tepelného hospodářství města, s vytvořením a.s. Teplo, jak známá to společnost Newton pak ocenila majetek této a.s. a následně byla táto společnost prodána 1. mostecké. No, jak říkám, mohlo by to byt veselé. Určitě o všech těchto firmách vhodně a hlavně zasvěcené poinformuje pan Milan Konečný, bývalý radní, bývalý ředitel Tepla a spolupracovník Newtonu. Paní Dernerová to ale nejspíš nebude. To by na ni bylo skutečně až až. Já sázím na pana Paparegu.

   
 2. Lomos70

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Každopádně Doležal udělá všechno proto, aby se udržel u korýtka. Ano se prý spojí s každým, kdo nekrade. V Litvínově nadlidský úkol. Držím palce

   
 3. LadikR

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Lomos nějakej chytrej. Akorát každýho osočuješ. Copak děláš, že máš takovej komplex?

   
  • Lomos70

   13.10.2014 - - Odpovědět

   No politiku ne, to bych spíš trpěl velikášstvím než komplexem. To se totiž v politice nosí

    
 4. erika malipetrova

  13.10.2014 - - Odpovědět

  V Litvínově snad bude čerstvá krev něco platná, i když si myslím, jestli se spojí se Šťovíčkem, tak nebude čerstvá krev kničemu

   
 5. Oliver

  13.10.2014 - - Odpovědět

  V Litvínově sázím 1:100, že starostkou bude lídryně ANO. A Jestli ano, tak naplní heslo paní Helllmichové z Nezávislých – „Chce to změnu, volte ženu“. Takže paní Hellmichová může být nakonec spokojená (jen u toho nebude).

   
 6. Alena

  13.10.2014 - - Odpovědět

  To Alan.
  Proč spominate Konečného? Kde je mu konec? Paparega je dobrá volba. Určitě se naučí svoji práci. Lze jenom doufat, že jako právník nebude kryt Boudovou a Vozku v špině kolem studia MBA. Chci doufat, že nebude loutkou v rukách Zelenky a Schwarze.

   
  • Petr Bém

   13.10.2014 - - Odpovědět

   Omyl, paní Aleno. Paparega není DOBRÁ, nýbrž JEDINÁ volba. Nikdo jiný na výběr v tomto uskupení totiž není. MUDr. Dernerová je možná nezničitelná, nespící superžena, ale je to tak zvaná neuříditelná neřízená střela (nic pro diktátora Zelenku). Primář Štembera? Vždyť není ani z Mostu. Exprimátor Vozka, o kterém se všeobecně ví, že je to král lenochů? Navíc ta aférka s jeho titulem koupeným za městské peníze mu také není zrovna ke cti. Takže jediný kdo zbývá, je vyjevený právníček Paparega.

    
 7. Petr Bém

  13.10.2014 - - Odpovědět

  V Mostě je to jasné. Zelenka to válcuje ve velkém. Koalici si zajistil už dopředu s kamarádem Novákem z KSČM. Komunisti se spojí třeba se satanem, jen aby se dostali k lizu. Stejně jako nadržené ANO. Ale Hlavně se držet hesla: „Nebudeme spolupracovat s nikým se špinavou minulostí,“ že, pane Babiši? To snad komunisté, pan Vozka, ale i pan Zelenka prošli nějakou očistnou lázní? Pan Zelenka viní SMM z korupce, krádeží, podvodů a nevím čeho všeho, ale pokud se nemýlím, spolu s panem Vozkou byli osm let u toho. Primátor bude nová loutka Zelenky, Jan Paparega.

   
 8. Čmolda

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Myslím si, že to nebude tak jednoduché manipulovat s Paparegou. Souhlasím, že je to jediná volba. A komunisté? Náměstek primatora určitě bude nedostudovaný, resp. podivně dostudovaný Belej, kterého nejprve vodíl za ručičky Balin a teď Novák. Paparega to nebude mít lehké.

   
 9. Fojtík

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Belej? Radek? Ještě větší blbec, než jsme doufali. Papá Jirovec opět nacpe celou svojí familii do všech výborů a sám opět bude chtít obsadit orgány společnosti města. Komunisté ve 21. století jsou omylem přírody. Případá mi, že jsme opět před rokem 1989. Kádrovák Novák opět bude ovlivňovat osudy lidi. Bude se podílet opět na čistkách, stejně, jak to (dle pamětníků) prováděl v 70. letech. Budete to mít těžké pane Paparego.

   
 10. Lida M

  13.10.2014 - - Odpovědět

  Proboha, nechte toho Vozku na pokoji. Proč to celé dramatizujete? Určitě to studium MBA našili na něho i na paní Boudovu.

   
  • Radka

   13.10.2014 - - Odpovědět

   Pan Vozka by měl byt primátorem, jinak to by byl podvod a voliči na to nezapomenou. Má zkušenosti z řízení města. Je to čestný a slušný člověk.

    
   • Lomos70

    14.10.2014 - - Odpovědět

    Ha slušný a čestný a vy jste zase vtipná

     
  • Lomos70

   14.10.2014 - - Odpovědět

   Určitě je někdo donutil, aby si vystudovali v pracovní době a zaplatili si studia z veřejných peněz a oni vlastně ani nevěděli, že mají najednou tituly a nebylo jim to divný. Milá Radko, co jste si šňupla?

    
  • Evita

   14.10.2014 - - Odpovědět

   No jasně Lído, že to na ně ušili. A taky se za ně na tu školu přihlásili a vystudovali jí. Vozka a Boudová jsou vlastně obětí podvodu. Ani vlastně ti dva chudáci neví, jak k těm titulům přišli.

    
 11. Evita pro Lomose70

  14.10.2014 - - Odpovědět

  Lomosi70, na Lídu se vykašli, vůbec neví o čem mluví. Šňupat budou muset začít úředníci, až se jim Boudová vrátí.

   
 12. Lomos70

  14.10.2014 - - Odpovědět

  A nebo třeba pro změnu budou muset začít pracovat, protože někdo pracovat musí a slavně zvolení politici to nebudou, to je samý doktor, učitel, poslanec

   
 13. Honza - Paparega primátor

  14.10.2014 - - Odpovědět

  Tak se dilo povedlo. Na vytvoření koalice se domluvili SVČ, ANO a KSČM. Bohudíky je dohodnuto, že primátorem nebude zneuživatel veřejných financí V. Vozka, který si nechal zaplatit soukromé studium s cílem získat zcela zbytečný titul MBA pro sebe a tajemnicí J. Boudové. To je dobrá zpráva neboť tento pan neví co je práce.Primátorem bude (asi) právník Paparega, což je výborné. Úsměvné je to, že náměstkem primátora má být komunista Belej, který poradně neumí ani číst, psát a počítat. Určitě bude vyhovovat i kadrovakovi Novákovi, vždyť tam lehce manipulativného člověka potřebuje. Věřím,že náměstek (náměstkyně) za ANO bude v pohodě. V radě města budou: SVČ 6 (5),ANO – 3 (4),KSČM – 2 (3). Celkem vzato můžeme byt spokojení, dopadne li vše takto. Změny ještě můžou nastat. Např. náměstkem se může stát ještě papá Jirovec a to by byla estrádní. Bylo by to hezké. Holt retro doba se vrací.

   
 14. Lida M

  14.10.2014 - - Odpovědět

  Dodávám, že za SVČ náměstkem primátora má byt asistent starostky v Lomu Hrvol. Nechápu proč někdo demonstruje exprimátora Vozku. Vždyť to všechno je nesmysl. Určitě nic špatného neudělal a žádný tunel neprovedl.

   
  • Kamil Šťoural

   4.11.2014 - - Odpovědět

   Jenom si chtěl udělat MBA z peněz daňových poplatníků. To je snad málo?

    
 15. Lauda

  15.10.2014 - - Odpovědět

  Jak se do politiky cpe nějakej velkopodnikatel, tak mi to smrdí. Kór na komunální úrovni. Je to jen malá domů. Zhrzená půlka bejvalejch Mostečanů teď nenechá kámen na kameni, aby si přišla na svoje prebendy. Ouřadové a šéfové městkejch podniků, třeste se.

   
 16. Kamil Šťoural

  4.11.2014 - - Odpovědět

  Vozka, není ti hanba? Nemyslíš, že už budeš lidem jenom směšnej? Chlap umí přiznat porážku. Ty chlap nejsi. Pro mě ne. Kdo krade, ten i lže. Můžeš už jen jedno, sbalit se a vypadnout. Čestný odchod si už pro…

   

Napsat komentář