Superman nebo holé zadnice?

Kdo má v Litvínově usednout na trůn? Čí kampaň je „hustá“ a čí trapná?Vyspulena_zadnice
Květa Hellmichová (SNK-ED), Martin Klika (ČSSD), Milan Šťovíček (STAN), Daniel Volák (Otevřená radnice) a Kamila Bláhová (ANO). Ti všichni chtějí vládnout městu Litvínov a nejlíp z vladařského trůnu. Čí předvolební hesla a billboardy jsou nejvíc „in“ a které jsou trapné? Přehlídka litvínovských výtvorů je pestrá až oči voličů nevěřícně přecházejí. Milan Šťovíček oblečený jako Supermann, Květa Helmichová toužící po změně a volbě pohlaví „Chce to změnu volte ženu“, pubertální slogan „Volákovců“ Otevřená radnice – vyšpulená zadnice“ ale i zaprděná serióznost sociálních demokratů nebo nabubřelost hnutí ANO, které „to“ ohlídá a zařídí. To všechno a dokonce mnohem víc je k vidění v malebném podkrušnohorském městečku Litvínov, které se v posledních několika týdnech proměnilo v „Billbordov“ a „Plakátov“. Kdo v těchto dnech do Litvínova nemusí, ať tam raději nejezdí. Proslýchá se totiž, že v Litvínově došly výlepové plochy a místní volební štáby budou proto po městě odchytávat občany a dělat z nich chodící nosiče. Než se tedy nadějete, můžete se lehce změnit třeba v Supermana nebo se nakrucovat s vystrčenou zadnicí.

 
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone

20 komentářů

 1. Erika

  6.10.2014 - - Odpovědět

  Kampaň nic moc. Proč všichni nechávají v klidu Šťovička? Vždyť s jeho souhlasem se dovezly kaly z Ostravska. Problem v Janově s vybydlenymi byty způsobili Šťoviček a jeho loutkovodič Doležal.

   
  • Lomos70

   7.10.2014 - - Odpovědět

   Šťovíček je přeci obrovský lidumil. Ten by nedokázal nic špatného udělat, ale navozit kaly do města, zatrhnout přečerpávací elektrárnu, kde by byla nová pracovní místa, to jo. Co je to za chlapa, když se soudí se svou ženou o alimenty na děti?

    
  • Petr F.

   7.10.2014 - - Odpovědět

   Tomu nerozumím, v novinách bylo, že kaly neškodí lidskému zdraví. V čem je problém? Vždyť kaly jsou uložené mimo město.

    
   • Evita

    7.10.2014 - - Odpovědět

    Samozřejmě že škodí. Když se ale zaplatí patřičný bakšiš, patřičnému člověku na patřičném místě, tak není problém tvrdit i dokazovat, že neškodí.

     
   • Lomos70

    7.10.2014 - - Odpovědět

    Milá Petro, vy jste asi spadla z měsíce. Kaly před barákem by vám vadily, ale kousek za městem už je to pohoda? Všimla jste si, že Celio i s „neškodnýma“ kalama je hned vedle nové rekreační zóny v Mostě a jestli budou prosakovat do vody mosteckého jezera není na diskuzi. To ukáže čas.

     
 2. Vlastik

  6.10.2014 - - Odpovědět

  Ta změna pohlaví na radnici se mi moc líbí. Místo obecního Ko..ta tam bude alespoň hezká p..a.

   
  • Milan

   7.10.2014 - - Odpovědět

   A místo radničních novin budou vydávat LEO

    
   • Petr F.

    7.10.2014 - - Odpovědět

    Na ttitulní straně bude umístněná fotka M. Šťovička. Ukážou ho coby obstarožní model.

     
 3. erika malipetrova

  7.10.2014 - - Odpovědět

  Mně se nelibí, že si bere Šťovíček pořád do pusy limity. Politici by měli lidem slibovat jenom to, co opravdu mohou splnit. Limity záleží na rozhodnutí vlády a na energetické koncepci a starosty v Litvínově se nikdo nebude ptát. Tak proč mu to pořád lidi věří? Kdyby se radši staral, o co má a hledal způsob jak lidem zajistit práci.

   
 4. Lomos70

  7.10.2014 - - Odpovědět

  Včera si Šťovíček dělal super kampaň v Litvínově. Nejdřív nechá rozkopat celé město, tak že se nedá pořádně městem projet, a pak se v době dopravní špičky, když jezdí autobusy a lidi z práce, projíždí městem v kočáře taženém koňmi. Zacpal tak i ty ulice, které nestihli rozkopat. Výborná práce

   
  • Milan

   7.10.2014 - - Odpovědět

   Lidumil Šťovíček se projíždí v kočáru po Litvínově? To asi trénuje, až nebude zvolený a stane se z něj obyčejný občan s holou zadnicí.

    
   • Evita

    7.10.2014 - - Odpovědět

    Šťovíček nikdy holý zadek mít nebude. Když ho teď nezvolí, tak vyleze ze STANu a vleze třeba do VYSTRČENÝ ZADNICE.

     
 5. Vlaďka

  7.10.2014 - - Odpovědět

  Milan je šikula kluk. Dokonce i svůj rozvod si vzal jako marketingový tah při volbách. Faktem je, že jeho osobní asistent Doležal se činí a umí to, je schopný politik. Domnívám se, že volby Milan vyhraje.

   
 6. Lomos70

  7.10.2014 - - Odpovědět

  Je možné, že Milan volby vyhraje, v tom případě Litvínove soustrast. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.

   
 7. Borec na konec

  8.10.2014 - - Odpovědět

  Se směju, jak tu mnozí chytrolíni potírají Šťovíčka tím jediným, v čem pochybil. Avšak vy všichni chytrolínci byste si měli především vzpomenout na to, že to byl podvod právě od tehdejších ministrů, kteří kaly nechaly označovat jako ekologické palivo. Že jde o nesmysl se vyjasnilo teprve až poté, kdy Poláci toto „ekologické palivo“ s reklamací poslali zpět do té naší krásně zelené republiky, ať si ho tu klidně ekologicky likvidujeme, když se nám toto palivo tak zamlouvá. Jen tak mimochodem, dnes o toto „ekopalivo“ nemají nadále už zájem ani Čížkovice i přes všechnu dotovanou likvidaci.
  Ani byste chytráci neměli zapomenout, že on tam v zastupitelstvu kraje nesedí sám, takže těžko to mohl sám schválit. Stejně tak v zastupitelstvu města.

   
  • kuky

   8.10.2014 - - Odpovědět

   Tak ono to není jen to jediné, v čem pochybil. A pro Litvínov je to mnohem zásadnější problém, než ekopaliva.

    
  • Petr Bém

   8.10.2014 - - Odpovědět

   Nevím zda Borec na konec je starosta Šťovíček nebo autor tohoto příspěvku. Chytrolínci si dobře vzpomínají, jak to všechno bylo, všichni víme, že se to svinstvo upeklo ve vyšších patrech. Jenže problém je, že Štovíček o tom věděl a nic neřekl a neměl sebemenší snahu proti této lumpárně bojovat. A samozřejmě, že to není to jediné, co si může připsat do černé skříňky. Toto vysvědčení je vystavený účet a pan Šťovíček by se měl za své činy stydět a ne znovu kandidovat.

    
   • Rd

    8.10.2014 - - Odpovědět

    Souhlasim, je to výstižné.

     

Napsat komentář